Modern Ahşap Mobilya

Banyo Tasarımı

MODERN AHŞAP MOBİLYA

Banyonuzda Lüks ve Estetik

Her banyo farklıdır ve sizin banyonuz da benzersiz olmalıdır. Biz, banyonuzun her ayrıntısını size özel olarak tasarlayarak, tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı yansıtmanıza yardımcı oluruz. Banyonuzun ölçüleri, sizin ve yaşam alanınızın gereksinimlerine uygun olarak tasarlanır. Mekanınızı en iyi şekilde değerlendirirken, düzenli ve işlevsel bir alan yaratırız.

Banyoların düzeni ve depolama alanları, günlük kullanımı kolaylaştırır. Fonksiyonellik ve estetiği bir araya getirerek, banyonuzun düzenli ve işlevsel olmasını sağlıyoruz.

Size özel tasarlanmış banyolarımız, konforlu ve lüks bir yaşam tarzının bir parçası olmanızı sağlar. Banyo tasarımı işini uzmanlıkla yürüten ekibimizle, en özel mekanları yaratmak için buradayız. Hayal ettiğiniz banyoyu bizimle gerçeğe dönüştürün ve lüksün, şıklığın ve işlevselliğin tadını çıkarın.

01.

Detay

Hayalinizdeki tasarımı ekibimiz ile konuştuktan sonra detaylar eklenir, Tasarım yeniden şekillendirilir. Uygulama yapılacak bölge incelenir.

02.

Planlama

Ölçüler dahilinde planlanan model ve tasarım detayları görselleştirilir. Renk ve özel tasarım ile ilgili detaylar eklenerek ürün zenginleştirilir.

03.

Üretim

Uzman ve deneyimli kadromuz atölyemizde titiz işçilikle çalışarak hayalinizdeki ürünü özenle üretir. Müşterimizin özel istekleri bu kısımda uygulanır.

04.

Sonuçlandırma

Ürün tüm detayları ile hazırlandıktan sonra müşterimize teslim edilir. Rötuş yapılacak alanlar da tamamlandıktan sonra proje sonlandırılır.

Tasarımda
İşlevsel Detaylar

NELER
YAPIYORUZ