Modern Ahşap Mobilya

Konteyner Tasarımları

MODERN AHŞAP MOBİLYA

Az Alanda Yüksek Konfor

Konteyner tasarımı, nakliye, depolama ve taşımacılık gibi endüstriyel süreçler için optimize edilmiş taşıma kapları olan konteynerlerin oluşturulması sürecini ve bu konteynerlerin fiziksel özelliklerini kapsar. Konteynerler genellikle standart boyutlarda tasarlanır ve uluslararası nakliyatın standardizasyonunu kolaylaştırmak için belirli ölçülere uygun olarak üretilirler. Konteyner tasarımı, bu taşıma kaplarının işlevselliği, dayanıklılığı, yük taşıma kapasitesi, güvenliği ve taşıma araçlarına uygunluğu gibi bir dizi faktörü içerir.

Konteynerler genellikle çelik, alüminyum veya çelikten kaplamalı ahşap malzemelerden yapılır. Malzeme seçimi, konteynerin dayanıklılığını, ağırlığını ve maliyetini etkiler. Konteyner evlerin iç tasarımı, ihtiyaçlara ve tercihlere göre özelleştirilebilir. Mutfak, banyo, yatak odası ve oturma alanları gibi farklı bölümler eklemek mümkündür.

01.

Detay

Hayalinizdeki tasarımı ekibimiz ile konuştuktan sonra detaylar eklenir, Tasarım yeniden şekillendirilir. Uygulama yapılacak bölge incelenir.

02.

Planlama

Ölçüler dahilinde planlanan model ve tasarım detayları görselleştirilir. Renk ve özel tasarım ile ilgili detaylar eklenerek ürün zenginleştirilir.

03.

Üretim

Uzman ve deneyimli kadromuz atölyemizde titiz işçilikle çalışarak hayalinizdeki ürünü özenle üretir. Müşterimizin özel istekleri bu kısımda uygulanır.

04.

Sonuçlandırma

Ürün tüm detayları ile hazırlandıktan sonra müşterimize teslim edilir. Rötuş yapılacak alanlar da tamamlandıktan sonra proje sonlandırılır.

Her Koşulda
Sizinle Birlikte

NELER
YAPIYORUZ