Modern Ahşap Mobilya

Tiny House Tasarımları

MODERN AHŞAP MOBİLYA

Minimalist Yaşam

Tiny House, kelime anlamıyla “küçük ev” olarak çevrilebilecek bir kavramdır. Tiny House, minimalizmi ve sürdürülebilirliği vurgulayan bir konut konseptini ifade eder. Genellikle küçük boyutlarda inşa edilen bu evler, genellikle yaşanabilirliklerini artırmak için akıllı tasarım ve depolama çözümleriyle doldurulur.

Tiny House’lar, geleneksel evlere göre çok daha küçük bir ayak izine sahiptir. Genellikle taşınabilir veya sabit bir temel üzerine inşa edilirler. Bu küçük evlerde yaşam, ihtiyaçlara göre özelleştirilir ve kişisel zevklere uygun bir yaşam alanı yaratılır.

Genellikle 25 metrekareye kadar olan küçük bir yaşam alanına sahiptirler. Bu alan, yatak odası, oturma odası, mutfak ve banyo gibi temel yaşam alanlarını içerebilir. Birçok tiny house, tekerlekler üzerine inşa edilir ve kolayca taşınabilir. Bu, ev sahiplerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre farklı yerlere gitmelerine izin verir. Tiny house’lar, minimalizmi benimseyen bir tasarım anlayışına sahiptir. Az sayıda eşya, işlevsel depolama çözümleri ve basit iç mekanlarla karakterizedirler.

01.

Detay

Hayalinizdeki tasarımı ekibimiz ile konuştuktan sonra detaylar eklenir, Tasarım yeniden şekillendirilir. Uygulama yapılacak bölge incelenir.

02.

Planlama

Ölçüler dahilinde planlanan model ve tasarım detayları görselleştirilir. Renk ve özel tasarım ile ilgili detaylar eklenerek ürün zenginleştirilir.

03.

Üretim

Uzman ve deneyimli kadromuz atölyemizde titiz işçilikle çalışarak hayalinizdeki ürünü özenle üretir. Müşterimizin özel istekleri bu kısımda uygulanır.

04.

Sonuçlandırma

Ürün tüm detayları ile hazırlandıktan sonra müşterimize teslim edilir. Rötuş yapılacak alanlar da tamamlandıktan sonra proje sonlandırılır.

Ölçülerinize Uygun
Tarzınızla Benzersiz

NELER
YAPIYORUZ